077-4006006
דף הבית אודות מאמרים שאלות ותשובות המלצות צור קשר
אבחונים

אתרוג מסגרות חינוכיות

תכנית הדרכה לפעוטנים: "סביבה רגשית בריאה בגן"

לאתר תכנת גן פלוס לחצו כאן

ניהול גן פרטי הינו תפקיד מורכב ומאתגר. רבות מגיעות לניהול הגן עם יוזמה, כישרון ואהבה גדולה לילדים. מהר מאוד הן מגלות שלצורך הצלחת גן הילדים או הפעוטון נדרשות מיומנויות נוספות המשפיעות על הטיפול הכולל בילדים: ניהול צוות הגן, ניהול מערכת היחסים עם ההורים, בניית סביבה המותאמת להתפתחות הילדים, ניהול עסקי של הגן, וידע בתחומים נוספים.
אני שמח לבשר לכם כי לאחר ניסיון רב שנים ובחינה מעמיקה של הצרכים המקצועיים של מנהלות במסגרות חינוכיות פרטיות, בגיל הרך, מרכז אתרוג מציע לכן את תכנית "סביבה רגשית בריאה בגן", אשר מותאמת במיוחד לצרכי מנהלות גני ילדים ופעוטונים.

סרטון היכרות

תכנית סביבה רגשית בריאה בגיל הרך היא תכנית הדגל של מרכז אתרוג. השנים הראשונות של החיים הם המשמעותיות ביותר לאישיותו של האדם. הפעוט לומד בתקופה זאת האם ניתן לסמוך על האחר, האם אפשר להתמודד עם רגשות קשים, ונוצרת אצלו מפה קונטיבית לגבי טיבו של העולם. רוב שעות הערות התינוק או הפעוט נמצא בגן, לכן הסייעות, הגננות ובראשן מנהלת הגן הם בעלי התפקיד המשמעותי ביותר בעיצוב פני החברה שלנו. יתרה מזאת, התרומה של הגן היא גם להורים אשר זוכים לתמיכה והכוונה ונושאים איתם את איכות הטיפול לו זכו, גם למסגרות החינוכיות הציבוריות.
 
מנהלת גן ? איזה כובע חבשת הבוקר כשנכנסת לגן ?
  • כובע המחנכת בגיל הרך, המקדמת את הפעוטים להתפתחות רגשית בריאה?
  • כובע מנהלת צוות העובדים, המנחה פדגוגית, או המדריכה בטיפול בגיל הרך?
  • כובע אמנית התקשורת עם הורי הילדים, או המנחה אותם בהתמודדות עם הפעוט?
  • כובע המנהלת של עסק רווחי המניב הכנסה למשפחתך?
כל כך הרבה כובעים ורק ראש אחד... ..
 
מרכז אתרוג מאפשר לך ליהנות מראש פנוי. הצטרפי לתוכנית סביבה רגשית בריאה בגן, ותקבלי ליווי מטובי המומחים בתחום הטיפול בגיל הרך, ניהול הצוות, התקשורת עם ההורים ושיווק הגן. 

יעוץ אישי בגן ע"י מומחית לגיל הרך

תכני הייעוץ נקבעים בהתאם לצרכי הגן ובהתאם לאבחון ותצפית. לדוגמה: שיפור עבודת הצוות והמבנה הארגוני, בניית מדיניות ברורה ונבונה לקשר עם ההורים וכמובן הדרכה והכוונה של הצוות בבניית סדר יום ואסטרטגיות חינוכיות מיטיבות. למידע נוסף לחצי כאן.

 

סקירה התפתחותית לילדי הגן
הייעוץ עוסק במספר תחומים, בהתאם לצרכי הגן: א. עריכת סקירה התפתחותית על כל ילדי הגן, איתור מוקדם של קשיים התפתחותיים ומתן כלים ותוכנית עבודה פרטנית לעבודה עם הפעוטות. ב. יעוץ בנושאי קידום פעילויות בגן התואמות שלבי התפתחות. ג. יעוץ לסידור ומבנה הגן "סביבה פיזית בריאה". למידע נוסף לחצי כאן.
 
קורס הכשרה למנהלות גן "ניהול גן המקדם סביבה רגשית בריאה"
(8 מפגשים, 32 שעות אקדמאיות). השתלמות המשלבת למידה תיאורטית עם יישומים מעשיים בגן. קורס איכותי המאפשר למידה משותפת של עמיתים למקצוע. מקנה תעודת הסמכה מטעם מרכז אתרוג. למידע נוסף לחצי כאן.

הרצאות להורים בגן
ההרצאות להורים מועברות ע"י מנחה קבוצות הורים מוסמך. מטרתם לחזק את הקשר בין ההורים לגן ובין ההורים לבין עצמם. נושאים לבחירה: חינוך ופסיכולוגיה, הצבת גבולות, שינוי התנהגות, משמעות עולם הרגשות, גמילת פעוטות ועוד. למידע נוסף על קשר עם הורים לחצי כאן

בנוסף
- ♥ קו פתוח להתייעצות לצוות הגן וההורים, בכל עת, כל השנה. ♥ אישור המעיד על השתתפות הגן בתכנית. 

 לפרטים נוספים וקביעת מועד הגעה לגן - צור קשר 

שירות בפריסה ארצית 077-4006006

 

 כיום משתתפים בתכנית מעל – 50 גנים ברחבי הארץ, המדווחים על סיפוק רב ומענה אפקטיבי לצרכי הגן. לרשימת גני הילדים לחץ כאן


 טיפול זוגי , טיפול פסיכולוגי , זוגיות במשבר , יעוץ פסיכולוגי , טיפול משפחתי , אבחון פסיכולוגי , טיפול ילדים , גירושין , הורים, הורות , פורום הורים , טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי ,
פסיכולוג ילדים, גישור גירושין , קלינאית תקשורת , ריפוי בעיסוק , משפחה , הורים ילדים , גירושים , יעוץ זוגי , פסיכולוגיה ילדים | קורס ניהול גן | המלצה לגננת |
הדרכת גננות |  הדרכה לגננת | פסיכולוג חדרה | פסיכולוגית חדרה | פסיכולגוית ילדים חדרה | Психотерапия на русском - פסיכותרפיה ברוסית
טלפקס: 6 600 400 - 077
פותח על ידי אפריקום מערכות דף ראשי | אודות | מפת אתר | יצירת קשר עיצוב : סטודיו Symbols

כל הזכויות שמורות לאתרוג - המרכז לקידום סביבה רגשית בריאה www.etrrog.co.il