077-4006006
דף הבית אודות מאמרים שאלות ותשובות המלצות צור קשר
אתרוג טיפול בפרט
אתרוג - זוגיות ומשפחה
אתרוג מסגרות חינוכיות

טיפול זוגי באזור השרון

איכות הקשר האינטימי עם בן זוגנו, בעל השפעה גדולה על איכות חיינו. האפשרות  של כל אחד מאיתנו להישען על הפרטנר שלנו, לחוש שיש עוד אדם עליו אנחנו יכולים לסמוך, שמקבל אותנו כפי שאנחנו, היא אפשרות הכרחית לבריאותנו הנפשית , ומרכיב הכרחי ביצירת סביבה רגשית בריאה של כל אדם. בחיי הזוגיות, ישנם עליות ומורדות, אולם כאשר המורדות גוברים על העליות, כאשר הקשר מעמיס יותר מאשר מעשיר, החוויה היא מאוד קשה, והיא מלווה אותנו לכל תחום בחיינו.

לעיתים קרובות, עבודה ביחד עם איש מקצוע על הקשיים בין בני הזוג, ההשקעה ופינוי הזמן לשפר את הקשר באופן מסודר ומעמיק, יכולה להחזיר את בני הזוג למסלול של הדדיות ותחושת רווחה האחד עם השני. מרכז אתרוג אשר חרט על דגלו את קידום הסביבה הרגשית של הפרט, שם את התחום טיפול זוגי כראשון בחשיבות לבריאות רגשית, ומעמיד לרשות הציבור מטפלים זוגיים מעולים. אנו מסייעים לזוגות בשלבים שונים של חיי הזוגיות, בכל הקשור למשברים זוגיים, אם לשם שמירה על המערכת הזוגית, ואם לקראת ולאחר פרידה.

מרכז אתרוג נמצא בעיר חדרה , רחוב ביאליק 73.

הוראות הגעה:

טיפול זוגי הגעה מאיזור נתניה - הגעה מנתניה עבור טיפול זוגי במרכז אתרוג אפשרית בשני דרכים. מכביש מספר 4, ברמזור הראשון של העיר חדרה, פונים ימינה לרחוב ביאליק שם נמצאת הקליניקה, ביאליק 73.מכביש החוף פונים ימינה , נוסעים כקילומטר עד כיכר המשטרה (הכיכר הגדולה של חדרה על כביש 4) בכיכר ימינה וצומת הבאה ימינה לרחוב ביאליק.

טיפול זוגי הגעה מאיזור השרון, אבן יהודה, כפר יונה, הגעה מאזור עמק חפר - מכביש מספר 4, ברמזור הראשון של העיר חדרה, פונים ימינה לרחוב ביאליק שם נמצאת הקליניקה, ביאליק 73. מכביש החוף פונים ימינה , נוסעים כקילומטר עד כיכר המשטרה (הכיכר הגדולה של חדרה על כביש 4) בכיכר ימינה וצומת הבאה ימינה לרחוב ביאליק.

טיפול זוגי הגעה מאיזור פרדס חנה/ כרכור / זכרון יעקב / בנימינה / קיסריה / חוף כרמל- נוסעים על כביש מספר 4 אשר עובר בתוך העיר חדרה, לאחר הכיכר הגדולה והיחידה ממשיכים ישר ופונים ימינה ברמזור הראשון (זהו הרמזור האחרון של כביש 4 בתוך חדרה) פונים ימינה לרחוב ביאליק.

טיפול זוגי הגעה מאיזור יוקנעם / גבעת עדה / עפולה - כביש גישה לחדרה למגיעים מגן שמואל: ברמזור לאחר גן שמואל פונים ימינה לתוך העיר חדרה. ברמזור הראשון פונים ימינה לרחוב תרנ"א, נוסעים עד הסוף מגיעים לצומת טי ואז ימינה לרחוב ביאליק כעבור 20 מטר המרכז.

 

 טיפול זוגי , טיפול פסיכולוגי , זוגיות במשבר , יעוץ פסיכולוגי , טיפול משפחתי , אבחון פסיכולוגי , טיפול ילדים , גירושין , הורים, הורות , פורום הורים , טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי ,
פסיכולוג ילדים, גישור גירושין , קלינאית תקשורת , ריפוי בעיסוק , משפחה , הורים ילדים , גירושים , יעוץ זוגי , פסיכולוגיה ילדים | קורס ניהול גן | המלצה לגננת |
הדרכת גננות |  הדרכה לגננת | פסיכולוג חדרה | פסיכולוגית חדרה | פסיכולגוית ילדים חדרה | Психотерапия на русском - פסיכותרפיה ברוסית
טלפקס: 6 600 400 - 077
פותח על ידי אפריקום מערכות דף ראשי | אודות | מפת אתר | יצירת קשר עיצוב : סטודיו Symbols

כל הזכויות שמורות לאתרוג - המרכז לקידום סביבה רגשית בריאה www.etrrog.co.il